Ograničenja putovanja iranske nogometne reprezentacije na utakmice Svjetskog prvenstva u SAD-u djelomično su ublažene pa će Iranci na odlučujući susret 3. kola skupine G kojega će igrati u petak protiv Egipta u Seattleu smjeti doći dva dana prije odigravanja dvoboja, a ne unutar 24 sata od početka kako je bio slučaj dosada, objavila je američka Služba domovinske sigurnosti.
Iran je na utakmice protiv Novog Zelanda i Belgije, koje je igrao u Los Angelesu morao iz svoje baze u meksičkoj Tijuani dolaziti manje od 24 sata od početka susreta te se odmah vraćati u Tijuanu.
I dok će u Seattle prije utakmice smjeti doći ranije, Iranci i dalje moraju napustiti SAD odmah po završetku dvoboja.
U prva dva kola Iran je osvojio dva boda te se nalazi na drugom mjestu ljestvice s dva boda manje od vodećeg Egipta, a s istim brojem bodova kao i treća Belgija. U skupini je još i Novi Zeland koji je zadnji s jednim bodom.
Bundesliga
Premier League
La Liga
Champions League
Europa League
Conference League
Eurobasket 2025
Euroleague
NBA
ABA League
Eurocup
ACB League
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Masters 1000
Formula 1
MotoGP
WRC



Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?
Budi prvi koji će ostaviti komentar!